Gå till innehåll

Arbetslag och lotsar


Hitta på sidan

Arbetslag och lotsar för Bygg- och anläggningsprogrammet

  • Arbetslagsledare: Per Molinder
  • Hans Engström
  • Stefan Fransén
  • David Gränsmark
  • Anna Hörvin
  • David Håkansson
  • Jonas Jennemyr
  • Karin Johansson
  • Jonas Johansson
  • Johan Johnsson
  • Magnus Karlsson
  • Marie Lindblad
  • Peter Mosseke
  • Mattias Rosén
  • Kennet Wahlqvist

Lotsar

BA24A: Per Molinder, Stefan Franzén
BA24B: David Gränsmark, Johan Johnsson
BA24C: Kenneth Wahqvist

BAHUS23A: Anna Hörvin, Magnus Karlsson
BAHUS23B: Mattias Rosén, Peter Mosseke
BAMAL23: Inga-Karin Johansson

BAHUS22A: Jonas Jennemyr, Marie Lindblad
BAHUS22B: David Håkansson, Jonas Johansson
BAMAL22: Stefan Franzén

Arbetslag och lotsar för El- och energiprogrammet och VVS- och fastighetsprogrammet

  • Arbetslagsledare för El- och energiprogrammet: Stefan Mellberg
  • Arbetslagsledare för VVS- och fastighetsprogrammet:
  • Henrik Franzén
  • Stefan Hallberg
  • Jan Johansson
  • Thorbjörn Jonsson
  • Stefan Mellberg
  • Carola Nilsson
  • Leif Nilsson
  • Tony Nyberg
  • Angelica Sjötång
  • Patrik Stomberg
  • Alexander Svensson
  • Henrik Schwartz
  • Anders Thörne
  • Maria Thörnklo

Lotsar

EE24A: Leif Nilsson, Patrik Stomberg
EE24B: Carola Nilsson, Mimma Thörnklo

EEAUT23: Thorbjörn Jonsson
EEDAT23: Alexander Svensson
EEELT23: Angelica Sjötång
EEENE23: Henrik Franzén

EEAUT22: Stefan Mellberg
EEDAT22: Tony Nyberg
EEELT22: Stefan Hallberg
EEENE22: Mikael Andersson

VF24: Jan Johansson
VF23: Henrik Schwartz
VF22: Jan Johansson

Arbetslag och lotsar för Fordon- och transportprogrammet

  • Arbetslagsledare: Tony Eriksson
  • Annbritt Eriksson
  • David Jessen
  • Daniel Jonsson
  • Carl-Johan Carlsson

Lotsar

FT24: Annbritt Eriksson, David Jessen

FTLAS23: David Jessen
FTPER23: Tony Eriksson

FTLAS22: Daniel Jonsson
FTPER22: Carl-Johan Carlsson

 

Arbetslag och lotsar för Hantverksprogrammet

  • Arbetslagsledare: Ulrika Karlsson
  • Monika Golz
  • Gunilla Göransson Wahlmark
  • Emelie Karlsson
  • Sofia Magnusson
  • Evelina Persson
  • Jeanette Sjöbäck

Lotsar

HV24A: Sofia Magnusson
HV24B: Evelina Persson
HV24C: Gunilla Göransson Wahlmark

HV23A: Emelie Karlsson
HV23B: Monika Golz

HVF22: Ulrika Karlsson
HVS22: Jeanette Sjöbäck

 

Arbetslag och lotsar för Introduktionsprogrammet

  • Arbetslagsledare: Annika Olsson
  • Adwan Nidaa
  • Ghulam Abbas Fatah
  • Ebba Fransson
  • Michael Nilsson
  • Heléne Walde

Lotsar

IMS24A: Mikael Nilsson, Annika Olsson, Helén Walde
IMS24B: Mikael Nilsson, Annika Olsson, Helén Walde

 

Arbetslag och lotsar för Naturvetenskapsprogrammet

  • Arbetslagsledare: Erik Lindvist
  • Per-Ola Andersson
  • Elizabeth Catalan Morseby
  • Mari Gasslander
  • Dianne Hjorth
  • Anja Holmgren
  • Acke Hultsberg
  • Emma Engdahl
  • Pia Larsson
  • Sara Lidén
  • Anders Liljencrantz
  • Emilia Linde
  • Carolina Lindh Tallberg
  • Dennis Lundkvist
  • Annika Mevik
  • Niclas Möller
  • Anna Olsson
  • Kent Rosengren
  • Ola Sibbmark
  • Linda Sjöström
  • Ellen Waldén
  • Camilla Winbo Palmqvist
  • Lotta Wirén
  • Katja Öberg

Lotsar

NA24D: Acke Hultsberg, Dennis Lundkvist
NA24E: Dianne Hjort, Emma Engdahl
NA24F: Camilla Winbo Palmqvist, Katja Öberg

NA23D: Anders Liljencrantz, Erik Lindkvist
NA23E: Niclas Möller, Anna Olsson
NA23F: Simon Per-Ola Andersson, Elizabeth Catalan Morseby

NA22D: Marie Gasslander, Ola Sibbmark
NA22E: Emilia Linde, Annika Mevik
NA22F: Kent Rosengren, Lotta Wirén


Text

Arbetslag och lotsar för Teknikprogrammet

  • Arbetslagsledare: Stefan Eriksson
  • Patric Avedano
  • Maria Blixte
  • Håkan Brorson
  • Beata Ekström
  • Anita Erenius
  • Peter Eriksson
  • Daniel Fransson
  • Jimmy Gustafsson
  • Robert Jönsson
  • Lidia Kristiansson
  • Mimmi Kroon
  • Malin Lindström
  • Sara Lolic
  • Martin Persson
  • Matilda Sahuric Bank
  • Mikael Travieso
  • Jerker Törngren
  • Cristian Vasquez Celedon
  • Frida Wickman

Lotsar

TE24A: Frida Wickman, Robert Jönsson
TE24B: Jerker Törngren, Sara Lolic
TE24C: Håkan Brorson, Linda Lundin
TE24D: Patric Avendano,Malin Lindström

TE23A: Liselotte Eberhardsson, Jimmy Gustafsson
TE23B: Stefan Eriksson, Lidia Kristiansson
TE23C: Martin Persson, Ellen Waldén
TE23D: Peter Eriksson, Anita Erenius

TE22A: Hans Engström, Daniel Fransson
TE22B: Matilda Sahuric Bank, Cristian Vasquez Celedon
TE22C: Mimmi Kroon, Carolina Lindh Tallberg
TE22D: Mikael Travieson, Maria Blixte


Text

Ämnesansvariga

Biologi: Camilla Winbo Palmqvist
Engelska: Matilda Sahuric Bank, Robert Jönsson
Fysik: Jimmy Gustafsson
Historia: Mimmi Kroon
Idrott: Hans Engström
Kemi: Dianne Hjorth
Matematik: Annika Mevik
Psykologi: Emilia Linde
Religionskunskap: Kristina Lunnergård
Samhällskunskap: Anna Hörvin
Svenska: Marie Lindblad